Praca w serwisie przeciwpożarowym!

Stanowisko: Serwisant systemów i urządzeń ppoż.
Lokalizacja: Łódź

Opis stanowiska:

  • przegląd i konserwacja urządzeń przeciwpożarowych,
  • sporządzanie protokołów i dokumentacji z wykonanych prac,
  • drobne prace instalacyjne i montażowe.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne,
  • zmysł techniczny,
  • prawo jazdy kat. B,
  • doświadczenie w branży mile widziane (nie wymagane),
  • znajomość systemów ppoż. i systemów niskonapięciowych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • umowę o pracę / umowę zlecenie,
  • szkolenia w zakresie obsługiwanych systemów,
  • różnorodność wykonywanych prac,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pracę w młodym zespole i szybko rozwijającej się firmie.

Prześlij CV na serwis.lodz@firetech.waw.pl

Oferta pracy - serwis ppoż - łódź

FIRETECH Inżynieria Pożarowa – standardowe oferty pracy:

1. INSTALATOR / SERWISANT SYSTEMÓW POŻAROWYCH

Elektryk - praca

Wymagania:

  • Minimalne doświadczenie w obsłudze systemów zabezpieczeń ppoż.
  • Prawo jazdy kat. B

2. PRACA MONTER ZABEZPIECZEŃ PRZECIWPOŻAROWYCH

Monter - praca

Wymagania:

Zakres obowiązków:

  • Prace budowlane w zakresie montażu biernych zabezpieczeń p.poz.

Chciałbyś / Chciałabyś pracować dla FIRETECH? Opowiedz krótko o sobie i o swoich oczekiwaniach. Prześlij CV na adres:  firetech@firetech.waw.pl

Zespół FIRETECH Ochrona Przeciwpożarowa

*W zgłoszeniu prosimy umieścić klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacyjnego (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 r., DZ.U. Nr 133, poz. 883)