Nowa oferta pracy

Stanowisko: Asystent rzeczoznawcy ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • udział w opracowywaniu ekspertyz, opinii, audytów z zakresu ochrony przeciwpożarowej,
  • sporządzanie i aktualizacja instrukcji bezpieczeństwa pożarowego,
  • sporządzanie operatów przeciwpożarowych dla miejsc magazynowania
    i przetwarzania odpadów,
  • udział w projektowaniu urządzeń przeciwpożarowych,
  • udział w opracowywaniu scenariuszy zdarzeń podczas pożaru,
  • przygotowania obiektu do odbioru przez PSP,
  • inne zadania związane z ochroną przeciwpożarową i pracą w biurze projektowym.

Wymagania:

  • absolwent lub student studiów niestacjonarnych SGSP wydziału IBP,
  • chęć do pracy oraz uczenia się,
  • znajomość oprogramowania MS Office na poziomie dobrym,
  • znajomość oprogramowania CAD na poziomie dobrym,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętności komunikacyjne,
  • prawo jazdy kat. B.

Dodatkowymi atutami będą:

  • doświadczenie w zakresie projektowania urządzeń przeciwpożarowych,
  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu ochrony przeciwpożarowej.

Co oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat,
  • progres wynagrodzenia wraz z doświadczeniem i wiedzą pracownika,
  • praca w młodym, kreatywnym zespole,
  • możliwość rozwoju: kursy, szkolenia, konferencje,
  • praca przy ambitnych projektach,
  • przyjazna atmosfera.

FIRETECH Inżynieria Pożarowa – standardowe oferty pracy:

1. INSTALATOR / SERWISANT SYSTEMÓW POŻAROWYCH

Elektryk - praca

Wymagania:

  • Minimalne doświadczenie w obsłudze systemów zabezpieczeń ppoż.
  • Prawo jazdy kat. B

2. PRACA MONTER ZABEZPIECZEŃ PRZECIWPOŻAROWYCH

Monter - praca

Wymagania:

  • Prace budowlane w zakresie montażu biernych zabezpieczeń p.poz.

Chciałbyś / Chciałabyś pracować dla FIRETECH? Opowiedz krótko o sobie i o swoich oczekiwaniach. Prześlij CV na adres:  firetech@firetech.waw.pl

Zespół FIRETECH Ochrona Przeciwpożarowa

*W zgłoszeniu prosimy umieścić klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacyjnego (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 r., DZ.U. Nr 133, poz. 883)