Praca jako pracownik ogólno-budowlany

Stanowisko: Pracownik ogólno-budowlany
Lokalizacja: Polska, Europa

Firma FIRETECH specjalizująca się w zabezpieczeniach przeciwpożarowych w budownictwie poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku montera zabezpieczeń przeciwpożarowych / pracownika ogólno-budowlanego.

Lokalizacja:

  • Niemcy
  • Holandia

Zapewniamy możliwość pracy również w Polsce, obecnie realizujemy inwestycje Warszawa, Łódź, Zakopane.

Zakres prac:

  • prace ogólnobudowlane
  • uszczelnienia przejść instalacyjnych
  • zabudowy płytami ogniochronnymi i GK
  • malowanie konstrukcji stalowych

Oferujemy:

  • wynagrodzenie na poziomie 13,00 euro do ręki
  • Umowa zlecenie na okres próbny, następnie umowa o pracę
  • przewóz, zakwaterowanie

W przypadku osób z doświadczeniem posiadających kwalifikacje na stanowisko brygadzisty lub osoby ze znajomością języka angielskiego lub niemieckiego warunki umowy i wynagrodzenia ustalane indywidualnie.

Jeżeli nasza propozycja Cię zainteresowała i chcesz poznać więcej szczegółów to wyślij swoje CV lub wejdź na www.firetech.waw.pl .

Prosimy o dopisek klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

FIRETECH Inżynieria Pożarowa – standardowe oferty pracy:

1. INSTALATOR / SERWISANT SYSTEMÓW POŻAROWYCH

Wymagania:

  • Minimalne doświadczenie w obsłudze systemów zabezpieczeń ppoż.
  • Prawo jazdy kat. B

2. PRACA MONTER ZABEZPIECZEŃ PRZECIWPOŻAROWYCH

Wymagania:

Zakres obowiązków:

  • Prace budowlane w zakresie montażu biernych zabezpieczeń ppoż.

Chciałbyś / Chciałabyś pracować dla FIRETECH? Opowiedz krótko o sobie i o swoich oczekiwaniach. Prześlij CV na adres: rekrutacja@firetech.waw.pl

*W zgłoszeniu prosimy umieścić klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacyjnego (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 r., DZ.U. Nr 133, poz. 883)