Praca jako pracownik sprzedaży

Stanowisko: Pracownik sprzedaży
Lokalizacja: Łódź

FIRETECH Sp. Z o.o. Sp. k. świadcząca kompleksowe usługi przeciwpożarowe poszukuje osoby na stanowisko pracownika sprzedaży w prowadzonym sklepie przeciwpożarowym na terenie Łodzi.

Zakres obowiązków

  • obsługa bezpośrednia klientów sklepu
  • doradztwo techniczne,
  • przyjęcia i wydawanie towaru
  • obsługa programu magazynowego i księgowego
  • prowadzenie gospodarki magazynowej (wystawianie dokumentów PZ, WZ)
  • wystawianie faktur, dokumentowanie zakupów i sprzedaży
  • tworzenie i udoskonalanie opisów produktów
  • kreowanie i prowadzenie działań marketingowych
  • realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych
  • ścisła współpraca z działem obsługi e-commerce

Nie wymagamy doświadczenia w branży ppoż. aczkolwiek jeśli takowe posiadasz to z pewnością będzie mile widziane.

Wymagania:

  • sprawna obsługa komputera
  • kreatywność łączona z rzetelnością i dokładnością
  • samodzielność w realizacji zlecanych zadań jak i w samodzielnym planowaniu działań rozwojowych

Oferujemy:

  • praca na pełny etat w oparciu o umowę zlecenie
  • godziny pracy 8-16
  • możliwość realnego szerokiego rozwoju w zakresie produktów przeciwpożarowych, sprzedaży bezpośredniej oraz e-commerce
  • elastyczne podejście, partnerskie relacje, koleżeńską atmosferę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@firetech.waw.pl z dopiskiem „ŁÓDŹ SKLEP”.

Prosimy o dopisek klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

FIRETECH Inżynieria Pożarowa – standardowe oferty pracy:

1. INSTALATOR / SERWISANT SYSTEMÓW POŻAROWYCH

Wymagania:

  • Minimalne doświadczenie w obsłudze systemów zabezpieczeń ppoż.
  • Prawo jazdy kat. B

2. PRACA MONTER ZABEZPIECZEŃ PRZECIWPOŻAROWYCH

Wymagania:

Zakres obowiązków:

  • Prace budowlane w zakresie montażu biernych zabezpieczeń ppoż.

Chciałbyś / Chciałabyś pracować dla FIRETECH? Opowiedz krótko o sobie i o swoich oczekiwaniach. Prześlij CV na adres: rekrutacja@firetech.waw.pl

*W zgłoszeniu prosimy umieścić klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacyjnego (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 r., DZ.U. Nr 133, poz. 883)