Praca w serwisie ppoż. Łódź
Oferta pracy w sklepie Firetech

Praca w serwisie przeciwpożarowym

Stanowisko: Serwisant systemów i urządzeń ppoż.
Lokalizacja: Łódź

Opis stanowiska:

  • przegląd i konserwacja urządzeń przeciwpożarowych,
  • sporządzanie protokołów i dokumentacji z wykonanych prac,
  • drobne prace instalacyjne i montażowe.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne,
  • zmysł techniczny,
  • prawo jazdy kat. B,
  • doświadczenie w branży wymagane (w zakresie instalacji niskoprądowych),
  • znajomość systemów ppoż. oraz posiadane szkolenia będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • umowę o pracę (4000zł brutto + system premiowy)
  • szkolenia w zakresie obsługiwanych systemów,
  • różnorodność wykonywanych prac,
  • elastyczne godziny pracy,
  • praca w młodym zespole i szybko rozwijającej się firmie.

Prześlij CV na serwis.lodz@firetech.waw.pl

Praca w sklepie

Stanowisko: Handlowiec
Lokalizacja: Warszawa

  • przygotowywanie ofert,
  • doradztwo techniczne,
  • obsługa bezpośrednia klienta,
  • wysyłka towaru,
  • obsługa platformy e-commerce.

Wymagania

  • zmysł techniczny.

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie,
  • Szkolenia branżowe i rozwój w branży ochrony przeciwpożarowej,
  • Współpraca w młodym i dynamicznym zespole,
  • Motywacyjny system wynagrodzeń.

Prześlij CV na biuro@firetech.waw.pl

FIRETECH Inżynieria Pożarowa – standardowe oferty pracy:

1. INSTALATOR / SERWISANT SYSTEMÓW POŻAROWYCH

Elektryk - praca

Wymagania:

  • Minimalne doświadczenie w obsłudze systemów zabezpieczeń ppoż.
  • Prawo jazdy kat. B

2. PRACA MONTER ZABEZPIECZEŃ PRZECIWPOŻAROWYCH

Monter - praca

Wymagania:

Zakres obowiązków:

  • Prace budowlane w zakresie montażu biernych zabezpieczeń p.poz.

Chciałbyś / Chciałabyś pracować dla FIRETECH? Opowiedz krótko o sobie i o swoich oczekiwaniach. Prześlij CV na adres:  firetech@firetech.waw.pl

Zespół FIRETECH Ochrona Przeciwpożarowa

*W zgłoszeniu prosimy umieścić klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacyjnego (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 r., DZ.U. Nr 133, poz. 883)