KONTAKT (dane do faktur)

FIRETECH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

01-919 Warszawa ul. Wólczyńska 308
NIP 118-213-86-66 REGON 366589532
KRS 0000725438


Dział zabezpieczeń biernych ppoż. 
Tel. : 22 486 33 68 wew. 3

Walaszczyk Zbigniew
Tel.: 736-259-294 e-mail: z.walaszczyk@firetech.waw.pl
Pieńczuk Adam
Tel.: 506-716-608 e-mail: a.pienczuk@firetech.waw.pl


Dział projektowy / Rzeczoznawca ppoż.
Tel. : 22 486 33 68 wew. 2

Ignaczak Paulina (upr. nr 634/2015)
Tel.: 889-965-956 e-mail: p.ignaczak@firetech.waw.pl
Jośko Hubert
Tel.: 510-291-617 e-mail: h.josko@firetech.waw.pl
Dariusz Bilski
Tel.: 518-875-391 e-mail: bilski@firetech.waw.pl
Ilona Jędrzejczak
e-mail: i.jedrzejczak@firetech.waw.pl


Serwis urządzeń p.poż. 
Tel. : 22 486 33 68 wew. 2

Szczepanik Patryk
Tel.: 511-135-694 e-mail: serwis@firetech.waw.pl


Sklep p.poż.
www.sklep-firetech.waw.pl

Tel. : 22 486 33 68 wew. 1
e-mail: sklep@firetech.waw.pl

Kozioł Grzegorz
Tel.: 501-102-612 e-mail: g.koziol@firetech.waw.pl

Rafał Szczęsny
e-mail: r.szczesny@firetech.waw.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek – Piątek : 8:00-16:00
Sobota – Niedziela : nieczynne

Biuro

Tel. : +48 22 486 33 68
Fax. : +48 22 486 32 68
e-mail: firetech@firetech.waw.pl
www.firetech.waw.pl

Konto bankowe nr:

Usługi: 65 1240 2887 1111 0010 7238 2676
Sklep: 16 1240 2887 1111 0010 7358 2963

Firetech - siedziba firmy
Ekspertyzy ppoż.