KONTAKT (dane do faktur)

FIRETECH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

01-919 Warszawa ul. Wólczyńska 308
NIP 118-213-86-66 REGON 366589532
KRS 0000725438

Konto bankowe nr:

Usługi: 65 1240 2887 1111 0010 7238 2676
Sklep: 16 1240 2887 1111 0010 7358 2963
Walutowe: 69 1240 2887 1978 0010 8434 4556

Godziny pracy:

Poniedziałek – Piątek : 8:00-16:00
Sobota – Niedziela : nieczynne

Biuro

Tel. : +48 22 486 33 68
Fax. : +48 22 486 32 68
e-mail: firetech@firetech.waw.pl
www.firetech.waw.pl

DZIAŁ BUDOWLANY

Bierne zabezpieczenia przeciwpożarowe

Tel. : 22 486 33 68 wew. 3


Kierownik działu

Zbigniew Walaszczyk
Tel.: 736-259-294
e-mail: z.walaszczyk@firetech.waw.pl


Zabezpieczenia przejść instalacyjnych, dylatacji

Adam Pieńczuk
Tel.: 506-716-608
e-mail: a.pienczuk@firetech.waw.pl


Zabudowy ogniochronne

Arkadiusz Maciejewski
Tel.: 516-210-074
e-mail: a.maciejewski@firetech.waw.pl


Zabezpieczenie konstrukcji stalowych i żelbetowych – dystrybucja materiałów do zabezpieczeń konstrukcji

Jakub Naworol
Tel.: 507-787-739
e-mail: j.naworol@firetech.waw.pl

DZIAŁ PROJEKTOWY

Tel. : 22 486 33 68 wew. 2


Rzeczoznawca ds. zabezpieczeń ppoż.

Paulina Ignaczak (upr. nr 634/2015)
Tel.: 889-965-956
e-mail: p.ignaczak@firetech.waw.pl


Dariusz Bilski
Tel.: 518-875-391
e-mail: bilski@firetech.waw.pl


Magdalena Myrta
e-mail: m.myrta@firetech.waw.pl


Ilona Foks
e-mail: i.foks@firetech.waw.pl


Sebastian Falicki
e-mail: s.falicki@firetech.waw.pl


Aleksandra Jakubiak
e-mail: a.jakubiak@firetech.waw.pl

DZIAŁ SERWISOWY I INSTALACYJNY

Tel. : 22 486 33 68 wew. 2


Kierownik działu

Patryk Szczepanik
Tel.: 511-135-694
e-mail: serwis@firetech.waw.pl

DZIAŁ HANDLOWY

Sklep internetowy i stacjonarny

Tel. : 22 486 33 68 wew. 1


www.sklep-firetech.waw.pl
e-mail: sklep@firetech.waw.pl


Mateusz Wasilewski
Tel.: 789-388-814
e-mail: sklep@firetech.waw.pl

FIRETECH Łódź

Przemysław Kaniewski
Tel.: 518-872-095
e-mail: serwis.lodz@firetech.waw.pl

ul. Północna 65 lok. 1
91-425 Łódź

FIRETECH Bydgoszcz

Bartłomiej Karłowski
Tel.: 510-291-617
e-mail: biuro.bydgoszcz@firetech.waw.pl

ul. Lipowa 2D
86-050 Solec Kujawski