Zabezpieczenia ogniochronne przepustów instalacyjnych

Jesień to okres intensywnych prac w branży budowlanej również dla instalatorów FIRETECH. Do pilnych prac wymagających szybkiego wpuszczenia ekip montażowych należało zlecenie z HECA NETWORK S.A. na wykonanie zabezpieczeń przepustów instalacyjnych w szachtach kablowych w nowo powstającej Inwestycji mieszkalnej Słodowiec City róg Żeromskiego i Słowackiego w Warszawie.

Słodowiec City - Zabezpieczenia ogniochronne przepustów instalacyjnych

Zabezpieczeniu podlegały szachty kablowe o wymiarach 160x20cm w całym pionie 10-kondygnacyjnego kompleksu. Pomimo krótkiego okresu na realizację prac oraz ponadstandardowych wymagań jakościowych FIRETECH zakończył realizację w wymagalnym terminie bez żadnych uwag ze strony klienta.

Listopad to również kolejny etap prac na nowopowstającym obiekcie Warszawskiego Towarzystwa Wioślarskiego w Warszawie przy ul. Wioślarskiej. Nasz zakres to zabezpieczenia przeciwpożarowe przejść instalacyjnych rur palnych i niepalnych wykonywane na zlecenie dużego gracza wśród firm branży sanitarnych – KDM INSTALACJE Sp. z o.o.

Kolejny zakres zabezpieczeń przepustów instalacyjnych wykonano w remontowanym budynku szkoły podstawowej nr 21 przy ul. Lewartowskiego 21 w Warszawie. Zabezpieczenie rur palnych i niepalnych instalacji CO do klasy EI120.