Zabezpieczenia przeciwpożarowe przepustów instalacyjnych

Zabezpieczenia przeciwpożarowe przepustów instalacyjnych mBank Warszawa ul. Senatorska

W styczniu zakończyliśmy I-szy etap prac w zakresie zabezpieczeń przeciwpożarowych przejść instalacyjnych w centrali mBank przy ul. Senatorskiej w Warszawie. Wykonane prace obejmowały zabezpieczenie licznych przejść kablowych pojedynczych, tras kablowych, przejść rurowych stalowych, żeliwnych oraz wykonanych z materiałów palnych.

Całość prac objęła 215 przejść zabezpieczonych do klasy EI 120. Do całości zabezpieczeń na wniosek klienta zastosowano produkty firmy PROMAT jako cenionego i znanego producenta zabezpieczeń przeciwpożarowych biernych.

Senatorska - Zabezpieczenia przeciwpożarowe przepustów instalacyjnych

Zabezpieczenia przeciwpożarowe przepustów instalacyjnych Międzynarodowe Centrum Kultury Nowy Teatr Warszawa ul. Madalińskiego

FIRETECH zrealizował prace dla generalnych wykonawców branży sanitarnej i elektrycznej w powstającym obiekcie kulturalnym na warszawskim Mokotowie. Z uwagi na znaczne wymagania natury estetycznej w stosunku do obiektu znaczna ilość zabezpieczeń wykonana została na podstawie indywidualnej dokumentacji technicznej do zastosowania konkretnych wyrobów. Miało to związek z potrzebą zabezpieczenia jednostronnego części przejść dla zachowania wymagalnych walorów estetycznych jednocześnie zapewniając nie mniejszy poziom zabezpieczenia przeciwpożarowego.Zabezpieczenia przeciwpożarowe przepustów instalacyjnych

Inną trudnością były niestandardowe obudowy przewodów elektrycznych prowadzone w metalowych kulistych osłonach wymagających również indywidualnego podejścia i doboru zabezpieczenia. Całość prac udało się ukończyć z sukcesem ku zadowoleniu naszych klientów.

podnosnik

 

Zabezpieczenia przeciwpożarowe to nie tylko przepusty instalacyjne. Czytaj więcej na temat zabezpieczeń ppoż